ELBAN Podzespoły Techniczne

Firma Elban podzespoły elektrotechniczne od wielu lat dostarcza szeroki wachlarz podzespołów elektrotechnicznych wykorzystywanych w przemyśle ciężkim, energetyce, stosowanych przez przewoźników kolejowych i zakłady tramwajowe. Produkowane przez nas szczotki węglowe, elektroszczotki, szczotki do silników elektrycznych, szczotki grafitowe do elektronarzędzi, pierścienie ślizgowe, szczotkotrzymacze powstają pod czujnym okiem wykwalifikowanych inżynierów i techników. W zakresie szczotek elektrycznych korzystamy również z opinii ekspertów w danej dziedzinie, aby zapewnić klientom optymalne rozwiązania.

Z dostępnych w naszym asortymencie szczotek węglowych, szczotek grafitowych, metalografitowych, miedziografitowych korzysta wiele kluczowych gałęzi przemysłu. Gwarantujemy, że wszyscy nasi klienci otrzymują najwyższej jakości szczotki elektryczne oraz podzespoły elektrotechniczne. Każda dostarczana przez nas szczotka węglowa wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, a ich parametry są zgodne z najbardziej rygorystycznymi europejskimi normami.

Kompleksowa obsługa

Klientów obsługujemy kompleksowo – dostarczamy im zarówno materiały, jak i części zamienne, niezbędne do remontów maszyn elektrycznych. Posiadamy w ofercie nie tylko szczotki węglowe, szczotki grafitowe, ale również takie produkty jak pierścienie ślizgowe, obsady szczotkowe, szczotkotrzymacze i komutatory. Specjalizując się w elektroszczotkach zapewniamy dostawy najwyższej jakości szczotek węglowych do maszyn prądu stałego i zmiennego. Produkty nasze znalazły zastosowanie również w motoryzacji, sprzęcie gospodarstwa domowego, komunikacji. Możemy poszczycić się udziałem w wielu projektach pro-ekologicznych, gdzie nasze zestyki ślizgowe znalazły szerokie zastosowanie w elektrowniach wodnych i wiatrowych. Polecamy także szeroki wybór szczotek do elektronarzędzi, a także komutatory, głowice pierścieni ślizgowych oraz szczotkotrzymacze, obsady szczotkowe do maszyn elektrycznych. W realizacji zamówień na szczotki silnikowe, szczotki grafitowe, obsady szczotkowe i inne podzespoły gwarantujemy ekspresowy termin dostawy – nawet oo 24 godzin. Dbamy o cenę, najwyższą jakość produktów oraz profesjonalny kontakt z naszym klientem.

Przedsiębiorstwo godne zaufania

certyfikat przedsiębiorstwo godne zaufania